خانه / نمونه های موردی / مجتمع تجاری / طراحی مرکز فروش در چین
طراحی مرکز فروش

طراحی مرکز فروش در چین

آشنایی با طراحی مرکز فروش Hanhai Dongfeng ، درچین هدف بحث ما می باشد . مطمئنا جالب خواهد بود. پس همراه ما باشید .

طراحی  مرکز فروش Hanhai Dongfeng .

معماران: AmphibianArc
مکان: هنان ، چین
مساحت: 1200.0 متر مربع

ساختمان موقت مرکز فروش ، در تقاطع جاده  Dongfeng و Fung Hing Road واقع شده است . و به  عنوان یک مرکز ، به Dongfeng Shopping Mall سرویس می دهد ، که در سال 2020 تکمیل خواهد شد.

دوستان عزیز جهت دریافت پروزه و رساله با موضوع مجتمع تجاری اینجا کلیک کنید

 

ایده ما برای طراحی معماری ایده آل مرکز فروش ، نشان دادن آن به عنوان یک ساختمان پر جنب و جوش “شهری”  می باشد و ازاین تفکر برای طراحی سبک این ساختمان معاصر بهره جسته ایم.

طراحی مرکز فروش به عنوان یک ساختار آزمایشی  ، موجود درمرکز خرید ،  به گونه ای است  که تلاش شده ، با زمینه  پیش بینی شده برای محیط اطرافش در آینده ، هماهنگ باشد. مشخصه ی طراحي این بنا  ، با وضوح  وشفافیت و نفوذ بصري آن مشخص مي شود. دیوار پرده  ای دولایه  ی اطراف  ساختمان  ، را فرم های پاک ارگانیک  از جنس GFRC ( شیشه تقویت شده با فیبر های بتنی)  احاطه کرده اند.

 

این ساختمان طرح نمادین پروژه Dongfeng Shopping Mall را به تصویر می کشد . ونقش المان و  نشانه ای رادارد که  برای مستاجران احتمالی مرکز خرید تبلیغ می کند.

لابی اصلی توسط رنگ لعاب فراوانی پوشش  داده شده است که نور طبیعی را برای سراسر فضا فراهم می کند. وباعث جذابیت  وزیبایی طراحی داخلی شده است .

ورودی این ساختمان به سمت مسیر اصلی ترافیک شهر باز شده و ازاین طریق به جلب بازدید کننده کمک بیشتری می شود.

مدل معماری Dongfeng ، در مرکز لابی قرار داده شده است .  تا درمرکز توجه باشد واین که ،مشتریان بالقوه بتوانند دسترسی بصری 360 درجه  داشته باشند. دیوار شیشه ای احاطه کننده میز پذیرش ، نه تنها به عنوان دیوار پارتیشن  ،  بلکه به عنوان یک پس زمینه برای نمایش انیمیشن پروژه به ساکنان آن کاربرد دارد.

واقعیت امر این است که ، این مرکز فروش پس از ساخت، تبدیل به یک مکان اجتماعی یا ارتباطی خواهد شد . و یک تجربه فراگیر را ، در شمال غربی Zhengzhou ایجاد می کند . این بنا درسال 2016 تکمیل و بهره برداری شد.

 

درباره ی Lotfi- somayeh

مطلب پیشنهادی

طراحی معماری کتابخانه

طراحی معماری کتابخانه

طراحی معماری کتابخانه همراهان عزیز سایت متربه متر، میخوام دراین پست به بررسی اصول و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *