خانه / نمونه های موردی / سایر / طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک
طراحی رستوران Bire bitori

طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک

 طراحی رستوران Bire bitori  مکزیک

اگر ذره ای عاشق ارتفاع و هیجان و استرس آن باشید . مطمئنا بحث جدید ما رو دنبال خواهید کرد.تصورکنید در ارتفاع 6000 پایی از سطح یک دره ، در یک رستوران ، مشغول غدا خوردنید. کف رستوران ، شیشه ای  –   مناظر اطراف ، کلا آشکار    –   یک آبشار زیبا در مقابل چشمانتان . مطمئنا” شما هم مثل من شگفت زده خواهید شد.حالا میخوام ، رستورانی را که به همین سبک در مکزیک طراحی شده است . خدمت همراهان همیشگی سایت متر به متر معرفی کنم . پس همراه ما باشید

دوستان عزیز برای طراحی داخلی و نما با شماره 9120332191 تماس بگیرید

کلمه  Bire Bitori ، در زبان بومی مکزیکی  به معنی “یک صفحه”  می باشد.

معماران برای ساخت این رستوران جالب و وهم انگیز ، صخره های کوه کانیون ، واقع در جنوب غربی بخشی از ایالت چیهواهوا در شمال غرب مکزیک را انتخاب کرده اند . رستوران مورد نظر  کلا بر سنگ ساخته شده و به طور کامل در هوا معلق شده  است .سبک طراحی رستوران ، بسیارخلاقانه و هیجان انگیز است  و با دیدن آن نفس ها به شماره می افتد. گویی که برای جادوگران آدرنالین طراحی شده است.

ساختار بتنی این رستوران از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای یک استخر شنای بسیار زیبا می باشد، شیشه کف طبقه  پایین ، به صورت مشبک طراحی شده است . تا بازدید کنندگان بتواند ،  مناظر پایین را که مربوط به صخره های زیبا کوه می باشند. و در عمق  6000 فوت قرار دارند را مشاهده کنند.

طراحی  رستوران شامل دو بخش است:

طبقه اول ، یک رستوران شیشه ای با پنجره های بزرگ است .که منظره ی زیبایی از کوه کانیون را برای بازدید کنندگان فراهم کرده است .  نه تنها حس سبکی و کاهش وزن  را ایجاد می کند . بلکه امکان مشاهده یک منظره خیره کننده از ارتفاع  (نزدیک به 6000 پا) در زیر رستوران را فراهم می کند . طرح باز رستوران ، با طرح پالت مواد طبیعی مشخص شده و با پنجره های بزرگی محاصره می شو د. تا اطمینان حاصل شود ، که بیننده​​ همیشه به چشم انداز خارق العاده ای که آنها را احاطه کرده اند متصل است.

افزون برموارد گفته شده ، این رستوران ، مهمانان را با تجربه کامل طعم های محلی، مواد و چشم اندازهای فوق العاده ، حیرت زده می کند.

طبقه دوم، پشت بام  است، جایی که در آن میهمانان می توانند عکس های پانوراما ، طوری که آبشار معروف” Basaseachic “در پس زمینه آن باشد، تهیه کنند.ماجراجویی بعدی نیز کاملا ورزشی است ، رستوران را می توان از طریق صعود از یک کوه بازدید کرد. بیننده ها می توانند از این طریق  عکس های پانوراما بگیرند. آن هم همراه  با آبشار معروف .

ساده کردن طراحی تا حد ممکن، با استفاده از تنها یک ماده که مربوط به تاریخ محلی شهر است. احساس تعلق خاطر را در ذهن بازدید کنندگان این رستوران ثبت میکند.

Biré Bitori با مینیمال های  طراحی مهندسی معماریساخته می شو د. و مصالح نهایی Biré Bitori کاملا ساده و پرداخت شده هستند.

 

 

درباره ی Lotfi- somayeh

مطلب پیشنهادی

طراحی معماری کتابخانه

طراحی معماری کتابخانه

طراحی معماری کتابخانه همراهان عزیز سایت متربه متر، میخوام دراین پست به بررسی اصول و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *