سایرنمونه های موردی

طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک

 طراحی رستوران Bire bitori  مکزیک

اگر ذره ای عاشق ارتفاع و هیجان و استرس آن باشید . مطمئنا بحث جدید ما رو دنبال خواهید کرد.تصورکنید در ارتفاع ۶۰۰۰ پایی از سطح یک دره ، در یک رستوران ، مشغول غدا خوردنید. کف رستوران ، شیشه ای  –   مناظر اطراف ، کلا آشکار    –   یک آبشار زیبا در مقابل چشمانتان . مطمئنا” شما هم مثل من شگفت زده خواهید شد.حالا میخوام ، رستورانی را که به همین سبک در مکزیک طراحی شده است . خدمت همراهان همیشگی سایت متر به متر معرفی کنم . پس همراه ما باشید

دوستان عزیز برای طراحی داخلی و نما با شماره ۹۱۲۰۳۳۲۱۹۱ تماس بگیرید

نمای کلی رستوران - طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک

کلمه  Bire Bitori ، در زبان بومی مکزیکی  به معنی “یک صفحه”  می باشد.

معماران برای ساخت این رستوران جالب و وهم انگیز ، صخره های کوه کانیون ، واقع در جنوب غربی بخشی از ایالت چیهواهوا در شمال غرب مکزیک را انتخاب کرده اند . رستوران مورد نظر  کلا بر سنگ ساخته شده و به طور کامل در هوا معلق شده  است .سبک طراحی رستوران ، بسیارخلاقانه و هیجان انگیز است  و با دیدن آن نفس ها به شماره می افتد. گویی که برای جادوگران آدرنالین طراحی شده است.

ساختار بتنی این رستوران از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای یک استخر شنای بسیار زیبا می باشد، شیشه کف طبقه  پایین ، به صورت مشبک طراحی شده است . تا بازدید کنندگان بتواند ،  مناظر پایین را که مربوط به صخره های زیبا کوه می باشند. و در عمق  ۶۰۰۰ فوت قرار دارند را مشاهده کنند.

طراحی  رستوران شامل دو بخش است:

منتخب سردبیر
طراحی برج دیدنی میامی

طبقه اول ، یک رستوران شیشه ای با پنجره های بزرگ است .که منظره ی زیبایی از کوه کانیون را برای بازدید کنندگان فراهم کرده است .  نه تنها حس سبکی و کاهش وزن  را ایجاد می کند . بلکه امکان مشاهده یک منظره خیره کننده از ارتفاع  (نزدیک به ۶۰۰۰ پا) در زیر رستوران را فراهم می کند . طرح باز رستوران ، با طرح پالت مواد طبیعی مشخص شده و با پنجره های بزرگی محاصره می شو د. تا اطمینان حاصل شود ، که بیننده​​ همیشه به چشم انداز خارق العاده ای که آنها را احاطه کرده اند متصل است.

افزون برموارد گفته شده ، این رستوران ، مهمانان را با تجربه کامل طعم های محلی، مواد و چشم اندازهای فوق العاده ، حیرت زده می کند.

طراحی داخلی رستوران - طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک

طبقه دوم، پشت بام  است، جایی که در آن میهمانان می توانند عکس های پانوراما ، طوری که آبشار معروف” Basaseachic “در پس زمینه آن باشد، تهیه کنند.ماجراجویی بعدی نیز کاملا ورزشی است ، رستوران را می توان از طریق صعود از یک کوه بازدید کرد. بیننده ها می توانند از این طریق  عکس های پانوراما بگیرند. آن هم همراه  با آبشار معروف .

صخره نوردی برای بازدید از رستوران - طراحی رستوران Bire Bitori در مکزیک

ساده کردن طراحی تا حد ممکن، با استفاده از تنها یک ماده که مربوط به تاریخ محلی شهر است. احساس تعلق خاطر را در ذهن بازدید کنندگان این رستوران ثبت میکند.

Biré Bitori با مینیمال های  طراحی مهندسی معماریساخته می شو د. و مصالح نهایی Biré Bitori کاملا ساده و پرداخت شده هستند.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن