خانه / آموزش ها / آموزش 3ds max / آموزش 3ds max در معماری , آموزش مدلسازی , آموزش رندرگیری , آموزش متریال دهی

آموزش 3ds max در معماری , آموزش مدلسازی , آموزش رندرگیری , آموزش متریال دهی

عزیزان دل بر اساس درخواست شما مبنی بر قرار دادن آموزش ها مخصوصاا آموزش 3ds max در معماری تصمیم گرفتیم یک سری آموزش های تری دی مکس رو برای شما عزیزان آماده کنیم آموزش هایی که هم جدید باشند و هم بیشتر از ترفندها استفاده بشه که زود به نتیجه برسید .
دوستان گلم بحث تری دی مکس خیلی گسترده است و اگه بنا بر این باشه که کل تری دی مکس رو آموزش بدیم باید حداقل 1 سال آموزش آپلود کنیم که مطمیناا از حوصله خیلی از شما عزیزان دوره , اما تصمیم رو بر این گرفتیم که اموزش ها رو در level های مختلف قرار بدیم .
آموزش 3ds max در معماری از سطح مبتدی شروع میشه تا بحث حرفه ای این آموزشها به صورت کلی است و به صورت جز، ما آموزش هایی از قبیل آموزش طراحی داخلی , آموزش طراحی نما , آموزش طراحی کابنیت ( آشپزخانه ) و آموزش های طراحی احجام و کارهای دانشجویی رو نیز خواهیم داشت ولی حتما نیاز که شما عزیزان آموزش های کلی رو دیده باشید .
در اینجا بهتون قول میدم عزیزانی که بتونند آموزش ها رو دریافت کنند و تمرین های لازم رو انجام بدن میتونند به صورت کاملا حرفه ای تری دی مکس رو یاد بگیرن و به راحتی در بازار کار نقشی داشته باشند .
همچنین قصد داریم بخشی رو با عنوان پرسش و پاسخ راه اندازی کنیم تا عزیزانی که مشکلی در زمینه تری دی مکس دارند بتونند اونجا بیان کنند و ما سعی میکنیم بتوانیم 24 ساعته مشکل شماعزیزان رو یا به صورت توضیحات و یا به صورت فیلم جواب بدیم
نظرات شما عزیزان جهت بهبود کار ما خیلی مهم پس حتما در قسمت دیدگاه ها حتما نظرات خودتون رو درج کنید .
در زیر فیلم مقدماتی آموزش 3ds nax در معماری رو برای شما عزیزان قرار داده ایم خواهش میکنم حتما فیلم رو دقیق نگاه کنید فیلم های دیگر رو هم ما هر هفته آپلود خواهیم کردیم امیدوارم که مورده توجه شما عزیزان قرار بگیرد .

درباره ی کیوان شهابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *